DŘEVĚNÉ BROŽE

05.10.2020

Dřevěné náušnice dělám už dlouho, teď k tomu přibyly ještě brože, které jsem plánovala taky už dlouho. Nejdřív jsem vyřezávala tvary na elektrické lupínkovce, brousila a radovala se, že jsem využila zbytky z výroby ukulele broží, které mi frézoval kamarád. Pak mě ale rozbolela ruka, tak jsem nakoupila hromadu překližkových výřezů a strhlo se úplné malovací šílenství. Objevila jsem akrylové markery a nechodila snad ani spát a pořád jen kreslila a malovala a pořád mi to nebylo dost. Pak jsem si koupila vlastní laser a začala vyřezávat svoje tvary, protože ty dostupné už mi nějak nebyly dost. Teda, já začala kreslit nové tvary rukou na papír a můj muž Lukáš laser zprovoznil, naučil se vyřezávat a teďka to učí mě. Začíná to naučením se s programem v počítači, kam nahrávám své ruční výtvory. Od jednoduchých tvarů přecházíme ke skládačkám. Ještě to má svý mouchy, ale hrozně nás to baví! 

No, ale zpátky k těm brožím. Takže brože... radši vám ukážu pár fotek, ať to neni nudný. Všechno dostupný postupně na Fléru. Nebo vyprodaný.

A protože mě napadlo, že by vás malování mohlo taky bavit, nachystala jsem i pár polotovarů které stačí jen pomalovat. K sehnání tamtéž.

O výřezech zas příště.